INFORMACIJE O UPISU djece u Dječji vrtić Zlatan

Roditelji koji prvi put upisuju djecu u DV Zlatan, dostavljaju sljedeću dokumentaciju:

• Prijava za upis (dostupno na web stranici)
  • Upitnik za roditelje o dosadašnjem razvoju i psihofizičkom stanju djeteta (dostupno na web stranici)
  • Liječničku potvrdu nadležnog pedijatra o upisu djeteta u vrtić
  • Rodni list ili izvod iz matice rođenih (preslika, nije važan datum izdavanja)
  • Za roditelje s prebivalištem na području Grada Rijeke: Uvjerenje o prebivalištu za dijete i oba roditelja, ne starije od tri mjeseca (roditelj Uvjerenje može osobno zatražiti u MUP-u ili će vrtić zatražiti provjeru prebivališta)
  • Roditelji koji imaju prebivalište na području drugih općina ( informacije mogu dobiti putem telefona)
  • Preslika osobne iskaznice oba roditelja

Dokumentacija se može dostaviti:

• Osobnim dolaskom uz prethodnu najavu telefonom
  • Poštom na adresu: Dječji vrtić Zlatan, Primorska 9, 51000 Rijeka
  • Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na:

• : 051/637-158
    • : 098 9487953

Roditelji koji su predali ispunjenu Prijavu za upis djeteta, biti će pozvani na inicijalni razgovor. Dijete je upisano u vrtić kada roditelj potpiše Ugovor s dječjim vrtićem.

PRIJAVA ZA UPIS DJETETA U DJEČJI VRTIĆ ZLATAN

UPITNIK ZA RODITELJE